BICOM Biorezonans Warszawa
metoda dr.Volla Medycyna niekonwencjonalna
Przychodnia Biorezonansu Warszawa – Centrum
Al. Szucha 11A lok 24 III p.
czynne pon-pt 7.00-14.00
tel. 535 40 40 40
telefon w godzinach pracy przychodni
Pełną ofertę znajdziesz na http://www.biorezonans-warszawa.pl/cennik

 

Przychodnia Biorezonansu oraz portal borelioza.warszawa.pl są własnością BRM Med. Spółka z o.o.

Specjalizujemy się w diagnostyce i usuwaniu: pasożytów, lekoopornej boreliozy i innych bakterii, wirusów, candidy i grzybic. Również najcięższe przypadki, a także alergie, chroniczne zapalenie zatok i ucha u dzieci i dorosłych.

Misją Przychodni jest świadczenie usług najwyższej jakości, wdrażanie innowacyjnych testów oraz terapii chorób cywilizacyjnych opartych o metodę biorezonansu, które nie są dostępne w innych ośrodkach.

Pracujemy na niemieckim sprzęcie BICOM OPTIMA oraz BICOM 2000 firmy Regumed Gmbh, który jest uważany za najlepsze na świecie biorezonansowe urządzenia terapeutyczne. Sprzęt posiada ważny Certyfikat zgodności z normą PN-EN 62353 DIN VDE 0751 (bezpieczeństwo prądowe sprzętu medycznego) wydany przez autoryzowany serwis. Nasz bioterapeuta (certyfikowany naturopata nr zawodu 323090) posiada certyfikaty ukończenia szkoleń z Biorezonansu wszystkich stopni w zakresie obsługi aparatu BICOM wydane przez autoryzowanego przedstawiciela MONADITH-BIOMED s.c. a także szkolenia w zakresie biorezonansowej terapii nowotworów i chorób autoimmunologicznych przeprowadzone w Niemczech przez producenta urządzeń i lekarzy, którzy z nim współpracują.