BIOREZONANS metoda dr.Volla  Medycyna niekonwencjonalna

Borelioza a stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, ALS (SLA) i inne choroby autoimmunologiczne

Stwardnienie rozsiane alternatywne leczenie niekonwencjonalne BICOM

Medycyna uważa oficjalnie stwardnienie rozsiane za chorobę autoimmunologiczną, nieuleczalną o nieznanej etiologii, a oferowane terapie medyczne (sterydy, interferon) są bardzo toksyczne i mają za zadanie jedynie spowolnić jej rozwój, ale nie zapewniają wyzdrowienia i nie każdemu choremu w ogóle przynoszą poprawę.

Co można zrobić kiedy jest podejrzenie stwardnienia rozsianego lub innej choroby demielinizującej układ nerwowy lub już o niej wiadomo

Borelioza to także choroba mimikująca stwardnienie rozsiane, której objawy mogą być do niego podobne oraz demielinizująca układ nerwowy. W niektórych przypadkach SM mogło zostać błędnie zdiagnozowane, a w rzeczywistości jest to borelioza, której nie towarzyszy jeszcze stwardnienie rozsiane. Nasza firma spotyka takie przypadki, szczególnie jeśli stwardnienie rozsiane było rozpoznane wiele lat temu, kiedy borelioza nie była jeszcze znana. Często taka fałszywa diagnoza jest utrzymywana przez lata, chociaż objawy wskazują, iż nie jest to SM. Należy być czujnym przy początkowym stadium SM, bo jeśli utrzymuje się ono zbyt długo to mogło dojść do błędnej diagnozy. Postać tej choroby, która się nie rozwija przez lata powinna budzić zainteresowanie. Należy jednak pamiętać, iż SM jest wywoływane m.in. przez boreliozę i w przypadku kiedy potwierdzi się jego obecność, to zwykle należy się także spodziewać boreliozy, nawet wtedy kiedy testy medyczne nie potrafią jej wykryć.

Niestety częściej mamy jednak do czynienia z sytuacją odwrotną, kiedy test biorezonansowy u osoby chorej na boreliozę wykrywa niestety także SM, którego nie potwierdzają jeszcze testy medyczne. Są to zwykle początki tej choroby, a symptomy jeszcze lekkie. Na poziomie energetycznym poprzez biorezonans choroba ta już jest jednak wykrywalna i dotyka obecnie bardzo młode osoby. Te przypadki niestety staja się bardzo częste i przypominają epidemię. Bakterie borrelia biorą także udział w powstawaniu innych ciężkich schorzeń degenerujących układ nerwowy, szczególnie przy chorobie Parkinsona. Doświadczenia Przychodni potwierdzają, że nie ma stwardnienia rozsianego bez boreliozy, ale nie jest ona jedyną przyczyną zachorowania na SM, zwykle wykrywa się jeszcze kilka innych charakterystycznych obciążeń.

Wykonujemy biorezonansowy test sprawdzający, czy jesteś chory na SM, czy może to jednak borelioza. Patrz cennik – oferta w pigułce Specjalistyczny test weryfikujący SM i boreliozę.

W przypadku kiedy już wiesz, że masz SM, fibromyalgię, początki choroby Parkinsona, ALS lub innej choroby autoimmunologicznej, warto wykonać Specjalistyczny test przy chorobach autoimmunologicznych pozwalający kompleksowo wykryć wszystkie powiązane z tymi chorobami obciążenia. Możliwe jest potem wdrożenie specjalistycznego protokołu terapeutycznego przy chorobach z autoagresji a także rozpoczęcia leczenie niekonwencjonalnego BICOM, nawet w przypadkach kiedy medycyna orzekła, że nic nie można zrobić, a choroba jest nieuleczalna.

Stwardnienie rozsiane i inne choroby autoimmunologiczne, w tym choroba Parkinsona, ALS (SLA), fibromyalgia, łuszczyca stawów, twardzina jest to pewnego rodzaju skłonność organizmu. W ten sposób patologicznie reaguje on na obecność określonych toksyn i obciążeń, wśród których zawsze jest obecna borelioza. Nie jest ona jednak jedyną przyczyną i skupianie się na fizycznej eliminacji bakterii borrelia to za mało aby zatrzymać te choroby i takie leczenie będzie nieskuteczne. Konieczne jest uruchomienie specjalnego protokołu terapeutycznego BICOM przy chorobach z autoagresji. Są to serie różnych zabiegów biorezonansowych, trwających w praktyce kilka miesięcy, których celem jest przywrócenie zdolności do samoregulacji w organizmie (przy pomocy odpowiednich programów) przy równoległym likwidowaniu w odpowiedniej kolejności obciążeń i patogenów. Niezbędne są jednak także istotne zmiany w stylu życia i „złych” przyzwyczajeniach żywieniowych chorego, detoksykacja organizmu,  wdrożenie odpowiednich suplementów i ziół, dieta, a więc działania na kilku frontach łącznie. Niektóre z elementów trzeba prowadzić przez 8 – 24 miesiące, a odpowiednią dietę i dbanie o detoksykację organizmu praktycznie stale. Nie można po uzyskaniu znacznej poprawy swojego stanu lub zaleczeniu choroby zapomnieć o zaleceniach. Cyklicznie trzeba kontrolować obecność toksyn w organizmie, a także określonych patogenów, gdyż maja one tendencje do nawrotów, podobnie jak choroby autoimmunologiczne, które mają skłonność do nawrotów u osób predysponowanych. Ma to miejsce w sytuacji ponownego pojawienia się określonych obciążeń.

Terapie oferowane przez naszą Przychodnię w przypadku stwardnienia rozsianego i choroby Parkinsona sprawdzają się najlepiej kiedy ogólny stan pacjenta jest jeszcze dobry (chory powinien być chodzący). Zwykle ma to miejsce kiedy choroba nie poczyniła jeszcze nieodwracalnych szkód lub została niedawno zdiagnozowana lub istnieje na razie tylko na poziomie energetycznym, czy też jest dopiero podejrzewana przez lekarzy. Osoby od dawna chore i w ciężkim stanie (np na wózku inwalidzkim) mogą nie odczuć satysfakcjonującej poprawy lub różnicę nieadekwatną, w ich przekonaniu, do poniesionych nakładów po całkowitym przeprowadzeniu serii zabiegów. Oznacza to, że uszkodzenia w układzie nerwowym są już duże i praktycznie często nieodwracalne.